Únor 2018

TT | ŽÍT SVŮJ ŽIVOT

8. února 2018 v 11:24 | Chloey |  myšlenky
Zastávám názor, že máme jen jeden život. Ne, nevěřim v reinkarnaci, ani jiné podobné záležitosti. Proto si myslím, že otázka "jak prožijeme svůj život" je celkem důležitá. Nebudu si nic nalhávat, vím, že jsem ještě příliš mladá na to, abych dokázala přemýšlet o celém životě dopředu, ale můžu se alespoň pokusit ukázat vám svůj názor na toto téma.

Myslím si, že dnešní doba nám nabízí mnoho příležitostí, jak si život okořenit. Ať už je to cestování a s ním spojené poznávání nových míst, lidí a tradic, nebo jen užívání si té volnosti, že nemusíme být celý život na jednom místě, nebo to jsou samozřejmě i možnosti dalších aktivit, jako chození do různých podniků - od fitness center až po zábavní podniky, kam jdeme s přáteli. Těch možností je opravdu hodně a myslím si, že pokud máme možnost je využít, tak bychom to měli udělat.

Já jsem nad tímto tématem hodněkrát přemýšlela a došla jsem k tomu, že chci svůj život vést podle určitých pravidel, pokud to tak můžu nazvat. Spíše možná bodů, kterými se chci řídit. Podělím se s vámi s nimi, třeba vás k něčemu isnpiruji :)