Květen 2015

AHOJ MATURITO, SBOHEM OBCHODKO!

31. května 2015 v 17:41 | Chloey |  deníček
Tak i přes všechny moje obavy - a že jich bylo!, jsem to dokázala a v úterý úspěšně odmaturovala!! Pořád to tak nějak nemůžu vstřebat, ale na druhou stranu ta euforie už není taková, jako byla v úterý. Teď už mě čekají ty vysněné 4-měsíční prázdniny, na které se nehorázně těším. Teď už ale k průběhu maturity.


3#FEELINGS

19. května 2015 v 9:47 | Chloey |  pocity

STRES ZA STRESEM, EVERY DAY, EVERY NIGHT

Jasně, maturita je dost stresová záležitost, to všichni víme. Ale určitě není dobré, když vás k téhle stresové záležitosti stresuje ještě milion dalších. Dobře, nebudu to přehánět, jsou tak dvě-tři. Ale i tak. Znáte to, když se snažíte dostat si do hlavy co nejvíc učení, víte, že máte málo času, ale tak i tak pořád přemýšlíte nad něčím jiným? Jestli ano, tak si určitě umíte představit v jaké jsem situaci.


04.-06.04.2015 | STÁTNÍ MATURITA

14. května 2015 v 15:22 | Chloey |  deníček
Tak už můžu říct, že dvě třetiny maturity jsou za mnou. Nevím, jestli se radovat nebo spíš brečet při pomyšlení, že následuje ústní maturita. Asi spíš brečet, když si uvědomím, kolik dní mi zbývá a kolik papírů textu mě čeká, tím spíš, když jsem s učením začala pozdě. Ale zpátky ke státní, o ústní napíšu až bude po ní.


V JAKÉM OBLEČENÍ SPÍM

10. května 2015 v 17:11 | Chloey |  30 day challenge
V první řadě chci strašně moc poděkovat za komentáře u minulého článku. Potěšilo mě to :)

Abych řekla pravdu, tak nevím, o čem bych se v článku na takové téma rozepisovala. Takže už teď to vidím na superkrátký a supernudný článek :D Asi jako většina lidí spím v pyžamu nebo v noční košili, záleží to na teplotě. Ani ne tak na teplotě venkovní nebo teplotě, která je v celém baráku, ale na teplotě u mě v pokoji. To asi dává smysl, co? Myslím to tak, že jsem opravdu strašně zapomnětlivá a jsem schopná v půlce ledna nechat celý den otevřené okno, abych potom přes noc za trest řádně vymrzla. Nebo naopak v létě ho otevřít zapomenu a sluníčko, které mi celý den praží na okno, mi pokoj vyhřeje tak, že se tam nedá skoro ani dýchat. Ti, co spí v pokoji těsně pod střechou ví, o čem mluvím. R.I.P. ničím nerušený a klidný spánku. Také se mi občas stane, že usnu v oblečení, ve kterém jsem doma. A přiznávám se, že se mi to stává celkem často. Většinou se totiž chodím koupat ještě před 8. hodinou a nechci být celý večer v pyžamu, a tak se převleču zpátky do domácího, no a když se kolem půlnoci unaveně vracím do pokoje, tak sebou fláknu do postele a spím jak zabitá. Doslova. Občas si dokonce na spaní obleču i svetr (to je většinou právě v tom případě, kdy nechám v zimě otevřené okno), někdy musím v pokoji dokonce nastříkat nějakou vůni, protože ten zápach z komínů všech našich sousedů supertopičů se prostě dýchat nedá. A v létě zase spím někdy jen ve spodním prádle. Bez čeho ale nikdy, opravdu nikdy neusnu, jsou ponožky. Ať je jaro, léto, podzim nebo zima, musím prostě usínat s nimi. To, že si je v noci nějakou záhadou sundám a ráno jednu najdu vedle postele a druhou pod polštářem je úplně vedlejší věc :D


29-30.04.2015 | PRAKTICKÁ MATURITA

1. května 2015 v 18:12 | Chloey |  deníček
Tak to mám už taky za sebou. Jsem hrozně ráda, protože se mi vážně ulevilo. Musím říct, že to vůbec nebylo tak hrozné, jak jsem si to představovala. Asi jsem se jenom vystresovala předem, i přesto, že vlastně ani nebylo pořádně z čeho. Učitelé byli naprosto v pohodě, až na některé výjimky, ale převažovali ti s celkem dobrou náladou a to mě uklidnilo.