Březen 2015

ČAU BŘEZNE, AHOJ DUBNE.

30. března 2015 v 19:50 | Chloey |  myšlenky
Krásný podvečer. Ten čas tak letí, co? Alespoň mi to tak přijde. Neskutečný. Ještě nedávno jsem si říkala, že jsou Vánoce, to mám do maturity času až až, a teď? Praktická klepe na dveře. Ale zatím se nijak nestresuju, což považuju za úspěch, protože já jsem šílenej zmatkař.


Ještě jeden den a máme tady duben, s ním Velikonoce, ale hlavně prázdniny! Sice mi přijde, že letos máme prázdnin víc, než obvykle, ale ani v nejmenším mě nenapadne si stěžovat. Každý volný den vítám s otevřenou náručí :D Máte na prázdniny nějaké plány? Já ano. Rodiče totiž zítra odjíždí do lázní, takže doma to bude divoký. Ne, samozřejmě si dělám legraci, ale mám v plánu pozvat přítele, jestli u nás bude chtít přespat, protože...kdy jindy je lepší příležitost, než teď? Rodiče budou pryč od úterý do pátka, což se mi hodí, vzhledem k tomu, že i já budu mít volno. Takže zítra přifrčím ze školy spolu s přítelem a až do pátka nás od nás z domova nikdo nedostane. Kromě čtvrtka, to máme v plánu jet se podívat do Prahy, protože celé dny nic nedělat by nás asi samou nudou zabilo. Ale uvidíme, podle počasí, jestli bude fičet tak, jako dneska, tak budu vděčná za flákání se doma. Není to správný, že tohle dělám za zády rodičů, ale mě to prostě nedá. Vybrat si mezi být doma sama nebo být doma sama s přítelem, myslím, že je to prostě jasná volba.

A co vaše plány na prázdniny?
Chystáte něco velkýho nebo plánujete jenom relaxovat a nic nedělat až do konce?

1#FEELINGS

28. března 2015 v 13:59 | Chloey |  pocity

CO BUDE DÁL?

Nad touhle otázkou přemýšlím snad denně. Nevím čím to je, ale mám pocit, že poslední dobou se všechno mění. Vážně všechno. Do Vánoc minulého roku bylo všechno jakžtakž při starém, ale od začátku roku se to veze. První z věcí, které jsou přede mnou a já absolutně netuším, jak to dopadne, je maturita. Jo, říkám si, že to zvládla většina lidí, tak proč bych to nezvládla já, ale pořád tam nějaká ta obava a nejistota je.

Další věcí je můj vztah s přítelem. Ano, nikdo nikdy neví, jak se bude vztah vyvíjet dál, ale my ani nevíme, jestli se vůbec bude moct vyvíjet. Přítel je totiž cizinec, vízum má do konce března a znovu ho prodloužit nemůže. Snažíme se vymyslet nějaké řešení, aby tady mohl zůstat, tak doufáme, že to vyjde.

Dalším problémem je, že pokud by tady přítel zůstal, tak bychom spolu museli bydlet. Nebude tady mít totiž nikoho, kromě mě, většina členů jeho rodiny se totiž vrací domů do Chorvatska a těch pár, co tady zůstane, bydlí v Praze, což je pro nás trochu z ruky. Při představě, že v 18 letech odejdu z domova mi opravdu není do zpěvu. Pravda je, že z domova budu muset jít tak i tak, protože mám v plánu zkusit vysokou školu a přihlášky jsem si dala na školy, které jsou od domova na dojíždění daleko. Dalo by se to vyřešit tak, že bychom si s přítelem našli ve městě, kde budu studovat, podnájem. Ale co když mě na školu nevezmou? Co když mě nevezmou proto, že dokonce ani neodmaturuju? A co když tady přítel ani nebude moct zůstat? Je tady až moc co když. Nezbývá než jen čekat, co bude dál.

1 | MIKA - HAPPY ENDING

21. března 2015 v 13:32 | Chloey |  hudba

Pokaždé, když uklízím, tak si k tomu pouštím písničky na youtube. Minulý týden mi ale došly nervy, protože mě za prvé nebavilo každé plus mínus 4 minuty přepínat písničku a za druhé mi docházely nápady jaké písničky vlastně pouštět, a tak jsem to vyřešila tím, že jsem si pustila Kiss rádio. Hráli tam zrovna tuhle písničku a já jí od té doby poslouchám nonstop. Je taková klidná, pomalá, prostě se dobře poslouchá. Přidala jsem sem i text, kdyby třeba někoho zajímal ^^

JARO JE TU!

18. března 2015 v 19:41 | Chloey |  myšlenky

Konečně. Konečně to venku začíná vypadat tak, jak to na jaře vypadat má. Už bylo na čase, těch chmurných a zamračených dní jsme si, myslím, užili až až. Teď si uvědomuju, že to píšu jako kdyby byla zima dlouhá minimálně 3 roky. Ale ne, na jaro jsem se opravdu těšila. Ostatně jako každý rok. V těch studených dnech jsem tak nějak bez nálady, energie a nejsem schopná ničeho. To se ale příchodem tepla změní a já začínám být opět živá. Víte jak to myslím. A živá být teď opravdu potřebuju. Mám přibližně měsíc do maturity a ještě jsem se nezačala učit. Proč? Nebylo počasí - nebyla nálada. Dobře, dobře, tohle je jen moje výmluva, kterou se dennodenně uklidňuju, abych neměla výčitky svědomí kvůli tomu, že za to nemůže počasí, ale moje lenost. Opravdu jsem neskutečně líná bytost. Zatím jsem kvůli tomu nikde nenarazila, i když pár špatných známek za můj život už padlo, co si budeme povídat, ale začínám mít obavy, že prvně narazím právě u maturity. Ale proč jsem vlastně sklouzla k maturitě? Možná to bude tím, že mi to poslední dobou leží v hlavě víc, než by mělo. Teď bych ale měla obě ty myšlenky spojit. Většina lidí říká, že se nedokáže učit, když je venku hezky. Že je to nutí jít ven a já nevím co všechno. Já to mám opačně. Když je hezky, dokážu vydržet nespat po škole. Což je docela podstatná věc, jestliže se mám učit. Takže díky Bohu za hezké počasí, a prosím, vydrž alespoň do maturity, děkuju!

OBLÍBENÉ BLOGY

15. března 2015 v 14:33 | Chloey
Tady jsou mé oblíbené blogy. Jsou to blogy, které mě něčím zaujaly, blogy, které ráda čtu a na které se ráda vracím. Oblíbené blogy navštěvuji a komentuji když je chuť a čas. Já osobně čtu blogy, které číst chci a doufám, že stejně tak to máte i vy - kdo chce, přijde sem, kdo nechce, nepřijde.

Pokud ale chceš, abych se na tvůj blog podívala nebo se chceš navštěvovat vzájemně, tak napiš tady dolů do komentářů (jinde budu tyto komentáře mazat), ráda se podívám.

Zajímá mě jen:
• přezdívka
• adresa blogu, ostatní si zkouknu sama. Pokud si tě sem zapíšu, dám ti vědět na tvůj blog. Jak jsem ale psala, nějaká speciální pravidla affs nedodržuju.

Obíhám denně, někdy obden 👍

AFFS

NEAKTIVNÍ

RÁDA NAVŠTĚVUJIDELŠÍ DOBU NEPŘISPÍVAJÍ

RUBRIKY

15. března 2015 v 14:09 | Chloey
něco málo z mého života

co v hlavě, to na klávesnici

knihy, filmy, kosmetika apod.

HUDBA (1)
moje momentální závislosti

co u mě najdete

BLOG (0)
info týkající se blogu

co se jinam nevešlo